Informace pro kabelové operátory

Cílem tvůrců televize Noe v oblasti šíření programu je dostupnými způsoby umožnit sledování televize Noe co nejširšímu okruhu diváků. Proto televize Noe přistupuje vstřícně i k provozovatelům kabelových televizních rozvodů.

Svůj program nabízí televize Noe "kabelovkám" zdarma, za předpokladu, že zařadí program televize Noe do základní, nejlevnější, programové nabídky.
Pro kabelové operátory, kteří se zajímají o program televize Noe nově nabízíme ke stažení smlouvu. Prosíme, doplňte do smlouvy své nacionále, na zvláštní přílohu popište svoji síť. Uveďte například ve kterých městech či regionu ji provozujete a kolik máte uživatelů. Rádi pomůžeme s propagací.

Stávajím partnerům nabízíme ke stažení dodatek smlouvy s prodloužením doby platnosti našeho souhlasu.

Kabelové operátory shodně upozorňujeme se zájmem o docílení vysoké kvality převzatého vysílání na možnost využít Transportní IP stream programu NOE TV v rozlišení SD, 6Mbps , CBR je možné převzít od společnosti České Radiokomunikace, a.s. na lokalitách:
CeColo, Nad Elektrárnou 1428/47, Praha
DC Tower, Mahlerovy sady 2699/1, Praha
Technickým kontaktem za ČRa je: Pavel Křemen, p.kremen@radiokomunikace.cz, 605 227 153

Doplněnou a podepsanou smlouvu nebo dodatek zašlete písemně na naši koresponděnční adresu, případně PDF na info@tvnoe.cz. Obratem ji zašleme podepsanou zpět.